Cennik

Cennik usług

Ze względu na indywidualne potrzeby i wymagania klientów, Kancelaria proponuje kilka sposobów rozliczeń za wykonywane usługi. Każdy sposób rozliczenia ustalany jest zawsze indywidualnie, z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy i nakładu pracy.

Rozliczenie godzinowe

Wysokość wynagrodzenia określona jest na podstawie liczby przepracowanych godzin, z uprzednim ustaleniem wartości jednej godziny.

Wynagrodzenie zryczałtowane

Wysokość wynagrodzenia jest stała i określona stawką miesięczną – stosowany przy stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, skomplikowanych pismach procesowych, pismach w języku obcym bądź konstruowania umów.

Negocjacje cenowe

Wysokość wynagrodzenia jest indywidualnie negocjowana w klientem i ustalana w zależności od stopnia skomplikowania sprawy oraz nakładu pracy.

Wynagrodzenie Kancelarii płatne jest z góry.

Istnieje jednak możliwość rozłożenia go na raty.

Kancelaria jest płatnikiem podatku VAT.

Pisma procesowe i umowy

W odniesieniu do kosztu napisania standardowego pisma procesowego (np. pozwu lub apelacji) – zwykle ustalany jest ryczałtowo z góry i zależy od stopnia skomplikowania sprawy oraz terminu w jakim pismo ma być przygotowane.

 

Sprawy sądowe

Wynagrodzenie ustalane jest zgodnie z wyborem systemu ustalenia wynagrodzenia dokonanego przez klienta w drodze umowy z kancelarią, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i czasu jej trwania.

Działamy w miastach:

Słupsk, Ustka, Sławno, Darłowo, Miastko, Bytów, Lębork

Radca prawny Słupsk

694 422 414

kancelariajach@gmail.com

Radca prawny Sławno

694 422 414

kancelariajach@gmail.com